23 maja, 2024

Idom.net.pl

Informacje o budownictwie, architekturze i ogrodzie

Kuwety magazynowe i nagrzewnice warsztatowe

Kuwety magazynowe i nagrzewnice warsztatowe

Mówi się że proste rozwiązania są najskuteczniejsze, a w przypadku magazynowania ta zasada jak najbardziej się sprawdza. Im mniej skomplikowane rozwiązanie, tym większa jest pewność że będzie trwałe i użyteczne przez lata. Warsztaty, garaże, zakłady – wszystkie te miejsca łączy jedna cecha, potrzeba magazynowania różnych przedmiotów, przy ogromie artykułów nie trudno o częste pomyłki, których każdy chce uniknąć. 

Kuwety magazynowe

Produktem rozwiązującym problemy w magazynowaniu wielu przedmiotów są pojemniki magazynowe, występują w kilku rozmiarach oraz kolorach, dzięki czemu można za pomocą barw dzielić poszczególne artykuły na grupy, bądź po prostu estetycznie dopasować kolor do wystroju pomieszczenia. Różne rozmiary pozwolą dobrać odpowiedni wymiar pojemnika pod wybrane przez artykuły, dzięki wyposażeniu takiemu jak przegródki oraz etykiety można opisać oraz dodatkowo podzielić przestrzeń. Jak widać, kuweta magazynowa może być przydatna w wielu sytuacjach. Ważną kwestią przy wyborze tego typu produktów jest oczywiście materiał z jakiego zostały wykonane. Nasz dostawca czyli renomowana firma Allit, postawiła na wytrzymałe tworzywo sztuczne, a dokładnie polipropylen. Cechą charakterystyczną tego materiału jest wysoka wytrzymałość na uszkodzenia mechaniczne oraz chemiczne. Podsumowując jest to bardzo odporny surowiec idealnie nadający się do produkcji takiego asortymentu.

Nagrzewnica warsztatowa

Na naszą wydajność składa się wiele czynników, jednym z nich jest komfort pracy, który w dużym stopniu uzależniony jest od odczuwalnej temperatury. Przy skrajnie niekomfortowych temperaturach praca może być nawet niemożliwa, każdy wie jak ludzkie ciało reaguje na mrozy. Wykonywanie złożonych i skomplikowanych czynności w takich warunkach niestety ze względu na gorsze czucie w rękach jest znacząco utrudnione. Nie w każdym miejscu jest również możliwość zainstalowania stałego ogrzewania. W takiej sytuacji warto zainteresować się ofertą naszego producenta – nagrzewnicą firmy Master. Nagrzewnica warsztatowa może być zasilana na 3 różne sposoby, elektrycznie, gazowo bądź olejowo. Każdy rodzaj ma swoje unikalne cechy które sprawdzą się w różnych sytuacjach.

Aby dowiedzieć się więcej na ten temat zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami bądź na naszą stronę internetową Wist24. Dzięki szerokiej ofercie i profesjonalnej obsłudze, dobór odpowiedniego sprzętu jest tylko formalnością.